Strona główna     Zapisy     Lista startowa

IV Bieg i Marsz Trzeźwości

Dystans: 5,5 km
Data: sobota, 5 sierpnia 2017r.
Miejsce: Stara Łubianka
Regulamin:   Zobacz Regulamin w PDF  
Mapa:   Zobacz mapę biegu i marszu  
Profil trasy:   Zobacz profil trasy  
Wpisowe on-line: 30 zł (w tym 10 zł na cel charytatywny)
Limit zawodników: 400
Do startu pozostało:

   
Na cel charytatywny zebraliśmy na konto: 1480 zł. Dziękujemy!
  • Lp Numer
    startowy
    Imię i Nazwisko Rok ur. Miejscowość Klub Bieg
    Marsz
    Opłata
    1 GRZEGORZ LEWANDOWSKI 1976 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    2 KRZYSZTOF AMBROŻUK 1982 PIŁA PIELUCHOWANIEWIELORAZOWE.PL BIEG
    3 KAMIL DOLIWKA 1981 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG
    4 PAWEŁ CIERPIKOWSKI 1976 WAŁCZ BIEG
    5 EDYTA BORUCH 1970 WALCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    6 MAŁGOZRATA WAŁEK 1983 PIŁA BIEG TAK
    7 EDWARD BORUCH 1965 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    8 KATARZYNA MARCINKOWSKA 1984 SZWECJA WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    9 SZYMON ZADROŻNY 1978 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    10 EMIL ŻAKOWSKI 1989 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG TAK
    11 SYLWIA PRENDECKA 1984 WALCZ BIEG
    12 MAGDA JĘDRASZKO 1985 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO BIEG TAK
    13 AGATA WILCZYŃSKA 1968 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    14 BERNADETA ŻYLIŃSKA 1976 PIŁA AKB ŁUGI UJSKIE BIEG TAK
    15 RAFAŁ HNAT 1972 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    16 PIOTR PODKOWA 1976 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    17 REGINA MOWCZAN 1983 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    18 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 PIŁA BIEG TAK
    19 PIOTR MATUSZAK 1970 WAŁCZ RUNNERS OF WAŁCZ BIEG TAK
    20 MAREK ŚLIWIŃSKI 1983 CHODZIEŻ PCH_RUN BIEG TAK
    21 SWIETŁANA ZIÓŁKOWSKA 1977 SYPNIEWO OSP SYPNIEWO NW
    22 ANDRZEJ ZIÓŁKOWSKI 1978 SYPNIEWO OSP SYPNIEWO NW
    23 KAZIMIERZ FECEK 1951 WAŁCZ NIEZRZESZONY BIEG TAK
    24 SŁAWOMIR MATUSZCZYK 1972 MIROSŁAWIEC OSP MIROSŁAWIEC NW TAK
    25 ZBIGNIEW TABAKA 1948 WAŁCZ BIEG TAK
    26 TOMASZ RUDZIŃSKI 1983 WYRZYSK KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG
    27 MARCIN STEPIEN 1982 ZLOTOW BIEGAJ Z NAMI BIEG
    28 MARIUSZ PIECHOTA 1968 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    29 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    30 MAŁGORZATA KAPECKA 1983 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    31 DARIUSZ JUSTA 1968 PIŁA AMATOR 1RBLOG WAŁCZ BIEG TAK
    32 MAŁGORZATA GAWROŃSKA 1979 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    33 MAREK TOWSTOKORY 1976 ZLOTOW NIEZRZESZONY BIEG
    34 SEBASTIAN STROMIDŁO 1978 PIŁA PILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ BIEG TAK
    35 MAGDALENA SUSKA-SZCZERBICKA 1972 WAŁCZ KORZYSTAJ Z ENERGII WIATRU BĄDŹ W ZGODZIE Z NATURĄ BIEG
    36 IWONA STRÓGAREK 1973 UJŚCIE NW
    37 KACPER SZADZIŃSKI 1998 ZŁOTÓW BIEG TAK
    38 GABRIELA ROMECZ-KAZIK 1979 ZŁOTÓW BIEG TAK
    39 ROBERT ADAMCZYK 1974 WAŁCZ RUNNERS OF WAŁCZ BIEG TAK
    40 RAFAŁ KOZŁOWSKI 1976 PIŁA BIEG
    41 JACEK SZYMAŃSKI 1967 SKÓRKA BIEG TAK
    42 HANNA SZYMAŃSKA 1974 SKÓRKA BIEG TAK
    43 KAZIMIERZ KOLEBUK 1952 TRZCIANKA TRZCIANKA BIEGA NW TAK
    44 JAROSŁAW MADAJCZAK 1973 TRZCIANKA BIEG TAK
    45 KAMIL MARCZYKOWSKI 1988 ZŁOTÓW MKM RUNNERS BIEG
    46 MARCIN WALENCIEJCZYK 1978 WAŁCZ BIEG TAK
    47 SEBASTIAN MAZURKIEWICZ 1983 PIŁA BIEG
    48 JERZY JANKOWSKI 1959 PIŁA BIEG TAK
    49 STANISŁAW LIPIEJKO 1956 DOLASZEWO BIEG TAK
    50 EMIL ŻAKOWSKI 1989 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG
    51 MICHAŁ POCZĄTEK 1955 PIŁA BIEG TAK
    52 ANNA POCZĄTEK 1958 -PIŁA BIEG TAK
    53 HANNA KRAJEWSKA 2002 PIŁA BIEG
    54 DANUTA CZARNECKA 1967 CHODZIEŻ PCH_RUN BIEG TAK
    55 MONIKA BŁAUCIAK 1975 PIŁA OITIA SZPITAL PIŁ BIEG TAK
    56 MIROSŁAW BŁAUCIAK 1972 PIŁA ŻOŁNIERZ WP 104 BLOG BIEG TAK
    57 WANDA SKOWROŃSKA 1956 PIŁA SKOWRONEK BIEG TAK
    58 BEATA KAMIŃSKA 1971 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG
    59 PIOTR KAMIŃSKI 1964 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG
    60 MAŁGORZATA PIWOWARCZYK 1976 WAŁCZ BIEG TAK
    61 ANDRZEJ PIOTROWSKI 1971 DOBRZYCA BIEG TAK
    62 JANUSZ GRZEŚK 1968 PIŁA BIEG TAK
    63 ROBERT GEHRKE 1987 CHODZIEŻ PCH_RUN BIEG TAK
    64 DARIUSZ ŚWIERCZ 1966 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG
    65 BEATA ŚWIERCZ 1969 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG
    66 BEATA ŚWIERCZ 1969 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG
    67 KORNELIA MRUK-HORODECKA 1977 OLSZEWKA BIEG
    68 DAMIAN SZYMAŃSKI 1964 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDLOWO BIEG TAK
    69 ROMUALDA KOSMATKA 1966 PIŁA BIEG
    70 BARTŁOMIEJ SAGAN 1984 PIŁA MARYNARKA WOJENNA RP BIEG TAK
    71 SEBASTIAN TRZECIAK 1974 ZAWADA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    72 MICHAŁ SATERNUS 1975 PIŁA BIEG TAK
    73 KRYSTYNA JĘDRASZKO 1959 MIASTKO NW TAK
    74 DARIUSZ GOLA 1964 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    75 HENRYK WRÓBEL 1955 PIŁA NIEZRZESZONY BIEG
    76 MATEUSZ WAWRZYNIAK 1997 TRZCIANKA OLIPIJCZYK TRZCIANKA BIEG
    77 WOJTEK KAŁAMAJA 1983 WALCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    78 ZENON BUDA 1953 PIŁA NW TAK
    79 JERZY LAJTER 1950 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    80 KRZYSZTOF NATONIEWSKI 1973 PIŁA BIEG TAK
    81 MAŁGORZATA NATONIEWSKA 1975 PIŁA BIEG TAK
    82 PAWEŁ POMAGALSKI 1972 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG
    83 MARCIN CIEMIĘGA 1969 PIŁA BIEG TAK
    84 EWA MUCHA 1981 ZAWADA BIEG TAK
    85 ANNA RUTKOWSKA 1969 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    86 ROMAN JAROSZ 1962 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG TAK
    87 MARTA GRABOWSKA 1993 ZŁOTÓW BIEG TAK
    88 ELŻBIETA GRABOWSKA 1965 ZŁOTÓW BIEG TAK
    89 MAREK GRABOWSKI 1966 ZŁOTÓW BIEG TAK
    90 MATEUSZ KUROWSKI 1988 PIŁA BIEG
    91 SYLWESTER BAZIMIEROWSKI 1971 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    92 MARTA BAZIMIEROWSKA 1998 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    93 KATARZYNA ŻEBROWSKA 1967 TRZCIANKA BIEG TAK
    94 MICHAŁ KUSTER 1988 WYSOKA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    95 ANDRZEJ BIELECKI 1972 TRZCIANKA 3:33 TEAM BIEG TAK
    96 MICHAL KACZMAREK 1984 PIŁA ONIONRUNNERS BIEG TAK
    97 SWIETŁANA ZIÓŁKOWSKA 1977 SYPNIEWO OSP-SYPNIEWO NW TAK
    98 ANDRZEJ ZIÓŁKOWSKI 1978 SYPNIEWO OSP-SYPNIEWO NW TAK
    99 PRZEMYSŁAW GLINKA 1965 PIŁA PRZEMKO Z PIŁY BIEG TAK
    100 ROMUALD PODLECKI 1955 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    101 SŁAWOMIR NIEWCZAS 1980 WAŁCZ JEDNEGO SERCA BIEG TAK
    102 PAULA PODLECKA 1994 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    103 MAREK LISIAK 1960 PIŁA BIEG TAK
    104 PIOTR HAPKE 1970 WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA BIEG TAK
    105 GRZEGORZ GAWROŃSKI 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    106 AGNIESZKA ZYBER PIOSIK 1977 PIŁA MA-TEAM BIEG
    107 MAREK PIOSIK 1975 PIŁA MA-TEAM BIEG
    108 DARIA KOWALCZYK 1988 PIŁA GIELDABIEGOWA.COM BIEG
    109 SŁAWOMIR LESZCZYŃSKI 1967 PIŁA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    110 ANGELIKA WYKA 1986 CHODZIEŻ PCH_RUN BIEG TAK
    111 BŁAŻEJ WYKA 1983 CHODZIEŻ PCH_RUN BIEG TAK
    112 SYLWIA PLEWA 1971 PIŁA RKS PIŁA PODLASIE BIEG TAK
    113 AGNIESZKA GODLEWSKA 1974 SZYDŁOWO BIEG TAK
    114 IWONA KRASOWSKA 1976 PIŁA BIEG TAK
    115 ZBIGNIEW KOWALSKI 1959 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    116 MARCIN SIKORSKI 1982 PIŁA KMC BIEG TAK
    117 WIESŁAW TUTAJ 1966 PIŁA BIEG TAK
    118 HALINA SANOCKA 1953 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    119 PIOTR DROŻDŻ 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    120 KATARZYNA DROŻDŻ 1973 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    121 SŁAWOMIR ZGLIŃSKI 1968 PIŁA BIEG TAK
    122 ROMUALDA KOSMATKA 1966 PIŁA BIEG TAK
    123 ŁUKASZ SZCZEPAŃSKI 1991 DEBRZNO LODOWE DZIKI DEBRZNO BIEG TAK
    124 SABINA DE VOS 1982 WAŁCZ NW TAK
    125 KORNELIA DE VOS 2002 WAŁCZ NW TAK
    126 MAGDALENA SZCZEPAŃSKA 1972 PIŁA BIEG TAK
    127 ANITA HASS 1981 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    128 ARTUR HASS 1982 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    129 ANNA STROMIDŁO 1982 PIŁA PILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ BIEG TAK
    130 ANIELA ZAPIEC 1957 WYSOKA BIEG TAK
    131 JACEK STEINKE 1967 PIŁA BIEG TAK
    132 RYSZARD MAJTYKA 1969 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    133 GRZEGORZ LASOTA 1967 WAŁCZ BIEG TAK
    134 MIKOŁAJ POCZĄTEK 1985 RUMIA BIEG TAK
    135 KAROLINA CZERWONKA 1986 RUMIA BIEG TAK
    136 PAWEŁ SZYMAŃSKI 1988 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA /100 BŁ BIEG TAK
    137 JACEK MITUTA 1978 POŁAJEWO BIEG TAK
    138 TOMASZ BEDNARCZYK 1984 TRZCIANKA BIEG TAK
    139 ARKADIUSZ ZADRANOWICZ 1978 PIŁA BIEG TAK
    140 ANDRZEJ GAŃSKI 1974 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA/NADLEŚNICTWO ZŁOTÓW BIEG TAK
    141 IWONA LEMIECH 1978 WAŁCZ BIEG
    142 ANDRZEJ KOLANKOWSKI 1960 PIŁA BIEG TAK
    143 JAKUB FILIPIAK 1992 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    144 ANNA BRĘK 1986 KÓRNIK SMAKOSZE PIWA BIEG TAK
    145 ANGELIKA SOLARZ 1980 KÓRNIK SMAKOSZE PIWA BIEG TAK
    146 IWONA LEMIECH 1978 WALCZ BIEG
    147 IWONA LEMIECH 1978 WALCZ BIEG TAK
    148 ANDRZEJ DOMIŃCZAK 1974 WAŁCZ BIEG TAK
    149 ADAM STIPPA 1981 ZŁOTÓW BIEG TAK
    150 PAWEŁ JURKIEWICZ 1986 PRZYBKOWO 40 BIEG TAK
    151 RADEK DUCZMAL 1981 WYSOKA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    152 MARCIN GAWLIŃSKI 1981 PIŁA BIEG TAK
    153 BARBARA PRZEWOŹNIAK 1986 PIŁA BIEG TAK
    154 ZBIGNIEW KOLODZIEJCZYK 1965 PILA AMATOR BIEG TAK
    155 AGNIESZKA MADZIŃSKA 1986 WAŁCZ BIEG TAK
    156 ARKADIUSZ FRĄCZEK 1981 KACZORY ARKI BIEG
    157 BARBARA KUBIAK 1988 RZADKOW BIEG
    158 BARTŁOMIEJ NAWROT 1982 GRABÓWNO BIEG
    159 PAWEŁ DZIEDZIC 1979 CZARNKÓW 104 BATALION LOGISTYCZNY BIEG
    160 MATEUSZ DZIEDZIC 1953 CZARNKÓW SKLEP ADAM NW
    161 KRZYSZTOF ZAWISTOWSKI 1991 MIASTECZKO KRAJEŃSKIE LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    162 MICHAŁ RATKA 1980 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    163 ZBIGNIEW KATRYCZ 1963 ŚWIERCZYNA BIEG TAK
    164 MONIKA KUBIK 1974 DOLASZEWO BIEG
    165 KRZYSZTOF KUBIK 1969 DOLASZEWO BIEG
    166 SZYMON DROŻDŻ 1993 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    167 JUSTYNA JASOŃ-PAWŁOWSKA 1981 DOLASZEWO E-FIZJO TEAM/TRICHANGE.PL BIEG TAK
    168 MARIUSZ JARCZYŃSKI 1969 PIŁA WKB 102 REM-RUN_TEAM BIEG TAK
    169 JOANNA DRÓŻDŻ 1983 PIŁA DROŻDŻÓWKI BIEG TAK
    170 RYSZARD BEKTA 1958 PIŁA BIEG TAK
    171 ELŻBIETA SULICH-BEKTA 1963 PIŁA KOMISJA MIĘDZYZAKŁADOWA NSZZ SOLIDARNOŚĆ PRACOWNIKÓW OŚWIATY W PILE BIEG TAK
    172 PRZEMYSŁAW ŚWIERAD 1980 WAŁCZ BIEGAM BO LUBIE BIEG TAK
    173 TOMASZ TOJZA 1974 DOBRZYCA BIEG TAK
    174 NATALIA WIERZBICKA 1982 CHODZIEŻ PCHRUN BIEG TAK
    175 LUKASZ DĘBOWCZYK 1982 PILA BIEG TAK
    176 BEATA KĄCKOWSKA 1974 KACZORY JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ NW TAK
    177 MAREK KĄCKOWSKI 1953 KACZORY JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ NW TAK
    178 ZBIGNIEW WYSOCKI 1967 BARCIN SLIMAKI BARCIN BIEG TAK
    179 IRENA KATZBAN 1965 PIŁA BIEG TAK
    180 MAGDALENA CHAŁOŃSKA 1979 KRAJENKA KRAJENKA BIEG TAK
    181 JAROSŁAW WOJTASIK 1965 ZŁOTÓW ZŁOTÓW BIEG TAK
    182 BERNADETA KLAWIŃSKA 1981 WAŁCZ BIEG TAK
    183 PIOTR SZEWS 1969 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG TAK
    184 ANNA SZEWS 1978 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG TAK
    185 ANGELINA MAKOWIECKA 1994 KACZORY BIEG TAK
    186 MICHAŁ MROCZYŃSKI 2000 TRZCIANKA BIEG
    187 DANIEL SZMYT 1977 WYSOKA TSK ORZEŁ OSIEK BIEG
    188 STANISŁAW LENARTOWICZ 1960 STARA LUBIANKA DERBY BIEG TAK
    189 KAROL PŁACZEK 1967 PIŁA 50 URODZINY BIEG TAK
    190 DARIUSZ RATKA 1960 PIŁA E-FIZJO TEAM NW
    191 DOMINIK MĄCZYŃSKI 1984 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG
    192 WALENTY BUZAŁA 1961 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    193 MACIEJ ZYBER 1983 PIŁA PEEK TEAM BIEG